Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Promocje

PRZECZYTAJ LUB PRZEJDŹ OD RAZU DO FORMULARZA REZERWACYJNEGO

!!! WARTO WIEDZIEĆ !!!

Pomiędzy cenami promocyjnymi towarów w standardowym sklepie a cenami promocyjnymi biletów lotniczych, wbrew pozorom, są zasadnicze różnice.

!!! WARTO WIEDZIEĆ, DLACZEGO TAK JEST !!!

Skorzystajmy z prostego porównania z supermarketem. Towar w sklepie sprzedawany w cenie promocyjnej jest po prostu wystawiony i każdy może go w tej właśnie cenie kupić. Rzadko się zdarza, by ten sam rodzaj towaru był oferowany w cenie promocyjnej przez wszystkich producentów w tym samym czasie. A już zupełnie niewyobrażalna jest sytuacja, w której wszystkie towary wystawione w sklepie oferowane są w cenach promocyjnych, zaś wysokość ceny promocyjnej uzależniona jest od tego, jakie kryteria spełnia kupujący. Wydaje się oczywiste, że zakupy w takich okolicznościach skazywałyby nas na 100% dyskomfort. W ostateczności zniechęcałyby do dokonania zakupu.

!!! WARTO WIEDZIEĆ, JAK JEST NAPRAWDĘ !!!

Tak się składa, że powyższy opis, wydawałoby się dość abstrakcyjny, dobrze oddaje problematykę promocyjnych cen biletów lotniczych. Obecna oferta linii lotniczych jest tak obszerna i tak zmienna, a dostępność biletu w promocyjnej cenie obwarowana spełnieniem tylu warunków, że zaprezentowanie jej tutaj przyjęłoby formę mało czytelnej, czasochłonnej, nieprzystępnej lektury. Dlatego, poza ogólnikowymi informacjami o promocjach na popularnych trasach, nie można na naszej stronie www znaleźć szczegółów.

!!! WARTO WIEDZIEĆ, JAK DZIAŁAMY !!!

Komfort, rzetelność, szybkość, wiarygodność - jednym słowem SERWIS - to idea przyświecająca działalności biura pordróży INT Travel.
Do naszych obowiązków należy pomoc w znalezieniu optymalnego wariantu podróży. Mając dostęp do ogólnoświatowego systemu rezerwacji, możemy przedrzeć się przez gąszcz informacji i wybrać najlepsze, dostępne cenowo i czasowo połączenia.

!!! WARTO WIEDZIEĆ, JAK KUPIĆ BILET W PROMOCJI !!!

Chcąc się przekonać, czy i w jakiej promocyjnej cenie bilet jest dostępny, wystarczy wypełnić i wysłać Formularz rezerwacyjny (kliknij, żeby przejść do formularza). Z chwilą otrzymania szczegółów planowanej podróży, natychmiast przystępujemy do analizowania wszystkich dostępnych taryf. Naszym zadaniem jest dopasować połączenie na wybranej trasie do planów i wymogów pasażera. W razie potrzeby przygotowujemy kilka wariantów podróży.

Otrzymanie od nas potwierdzenia rezerwacji oznacza pewność, że:

* jest to najlepsze połączenie spełniające określone wymogi,
* najtańsze połączenie spośród dostępnych cen promocyjnych,
* do czasu podjęcia decyzji o zakupie bilet jest zarezerwowany, a więc dostępny.

!!! WARTO PAMIĘTAĆ !!!

Cena biletu zależy od daty wylotu - im wcześniej dokonana zostanie rezerwacja, tym mniej przyjdzie za niego zapłacić.
Ale im tańszy bilet, tym ostrzejszymi rygorami jest obłożony. Ilość i rodzaj promocji mają charakter sezonowy - początek roku, wiosna i jesień to czas, kiedy z reguły promocji jest najwięcej.

!!! WARTO PRZECZYTAĆ O "TANICH POŁĄCZENIACH" !!!

Kiedy pojawią się w sprzedaży, na naszej stronie znajdzie się informacja na ten temat. Należy jednak pamiętać o wspomnianej wyżej zasadzie - tanie bilety niosą z sobą pewne ograniczenia.

Zapisz się do naszego Newslettera na stronie głównej, aby otrzymywać informacje o Promocjach!!!

stopka strony
Strona główna | O firmie | Promocje | Rezerwacje | Prawa pasażera w UE | FAQ | Kontakt